ҮҚК Riello Sentinel Dual SDU 10000 ТМ
Sentinel Dual сериясы ON LINE (VFI) қос түрлендіру технологиясымен 4ква және 5-6-8-10 КВа/кВТ үлгілерінде қол жетімді: жүктеме синусоидалы кернеуді беретін инвертормен үздіксіз қоректенеді, кернеу, пішін және жиілік жағдайында сүзіледі және тұрақтандырылады.
ECO және SMART ACTIVE режимдерін пайдалану арқылы қуат тұтынуды азайтыңыз. Жүктемені оңай ажыратуға мүмкіндік беретін EnergyShare розеткалары арқылы ең маңызды жүктемелерге басымдық беріңіз. Жүктемесі реттелетін желдеткіштер шу деңгейін (<48 дбА) азайтады.
Негізгі сипаттамалары
| Номиналды қуаты, КВа | 10 |
| Номиналды қуаты, кВТ | 10 |
| Кірудегі фазалар | 1 |
| Шығудағы фазалар | 1 |
| Номиналды кіріс кернеуі | 380/400/415 В (3ф+N+PE) немесе 220/230/240 (1ф+N+PE) |
| Кіріс жиілігі | 50 немесе 60 Гц (автоматты таңдау) |
| Шығыс қосылымының түрі | Терминалдық блок + 2x IEC 320 C13 (10 A) + 3x IEC 320 C19 (16 A) |
| Өлшемі (Ш х Г х В), мм |
2 x 19”(131)x640x3U(448мм) |
Басқа ерекшеліктер
- Таңдалатын шығыс кернеуі (220/230/240 В);
- Екі кірісті қуат көздерінің конфигурациясы (SDU 10000 DI және SDU 10000 DI ER);
- Қуат көзі қалпына келтірілгенде автоматты түрде қайта қосу (бағдарламалық жасақтама арқылы бағдарламаланған);
- Айналып өту қосулы: құрылғы өшірілгенде, ол автоматты түрде айналып өту және батареяны зарядтау режиміне өтеді;
- Ең аз жүктемені ажырату;
- Батарея зарядының төмендігі туралы ескерту;
- Іске қосуды кешіктіру;
- Микропроцессорды және DSP-ді толық басқару;
- Үзіліссіз автоматты айналып өту;
- Стандартты емес қуат модульдерін пайдалану;
- Күй, өлшемдер және дабылдар стандартты жарықтандырылған дисплейде көрсетіледі;
- ҮҚК цифрлық жаңартуы (флэш-жадты жаңарту мүмкіндігімен);
- Шығару розеткалары қалпына келтірілетін термиялық қосқышпен қорғалған;
- Кері токтан қорғау стандарты: желіге энергияның қайтарылуын болдырмау үшін;
- Айналма жолға қолмен ауысу.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Riello |
| Өндіруші ел | Италия |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды қуат | 10 Вт |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Фазалар саны | 1 |
| Максималды жұмыс кернеуі | 240 Жылы |
| Ең аз жұмыс кернеуі | 220 Жылы |
| Кіріс қосылымының түрі | Терминалдық қалып |
| Шығыс қосылымының түрі | Терминал блогы + 2 IEC 320 C13 + 1 IEC 320 C19 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



