ҮҚК Riello Sentinel Dual SDH 1000 A3
Бұл UPS желісі сонымен қатар жоғары кіріс қуат коэффициенті бар Blade-сервер жүйелерін қуаттандыру және қорғау үшін өте қолайлы. Биіктігі небәрі 2U, Sentinel Dual 19 дюймдік тірекке орнату үшін өте қолайлы. Sentinel Dual практикалық, заманауи дизайнға ие және дәстүрлі онлайн UPS-ке қарағанда бірнеше өнімділік артықшылықтарына ие.
Негізгі сипаттамалары
| Номиналды қуаты, КВа | 1 |
| Номиналды қуаты, кВТ | 0.9 |
| Кірудегі фазалар | 1 |
| Шығудағы фазалар | 1 |
| Номиналды кіріс кернеуі | 220 / 230 / 240 Жылы |
| Кіріс жиілігі | 50 немесе 60 Гц (автоматты таңдау) |
| Шығыс қосылымының түрі | 8x IEC 320 C13 (10 A) |
| Өлшемі (Ш х Г х В), мм |
450x87x425 |
Салыстырмалы түрде жақында жасалған инвертор нарықтағы энергияны түрлендірудің ең жақсы жүйелерінің бірі болып табылады, оның шығыс қуаты 0,9 және ON-LINE режимінде жұмыс тиімділігі 92%. Батареяның ұзақ қызмет ету мерзімін қажет ететін процестердің үздіксіздігін қамтамасыз ету үшін қуаттырақ зарядтағыштармен жабдықталған ER үлгілері арқылы батареяның қызмет ету мерзімін бірнеше сағатқа дейін арттыруға болады. Қуатты үнемдеу үшін Sentinel Dual сонымен қатар ұзақ әрекетсіздік кезеңдерінде қуат тұтынуды нөлге дейін азайту үшін өшіру түймесімен жабдықталған.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Riello |
| Өндіруші ел | Италия |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды қуат | 0.9 Вт |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Фазалар саны | 1 |
| Максималды жұмыс кернеуі | 240 Жылы |
| Ең аз жұмыс кернеуі | 220 Жылы |
| Кіріс қосылымының түрі | 1x IEC 320 C20 (16 A) |
| Шығыс қосылымының түрі | 8x IEC 320 C13 (10 A) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



