ҮҚК Riello Sentinel Rack SER 3000 ER
Сызғыш Sentinel Rack үздіксіз қуат көздерінің танымал желісінің тірекке орнатылатын нұсқасы болып табылады Sentinel Pro. Жетілдірілген қос түрлендіру технологиясы маңызды серверлер, АТ деректерді өңдеу жүйелері және дауыс/деректер қолданбалары үшін сенімділік пен қауіпсіздіктің ең жоғары деңгейін қамтамасыз етеді. 1500VA және 3000VA нұсқаларында қол жетімді, екі өнімнің де тереңдігі небәрі 380 мм, бұл оларды тереңдігі 600 мм ескірген тіректер орнатылған серверлік кеңістіктерге қуат қосу үшін тамаша таңдау жасайды.
Негізгі сипаттамалары
| Номиналды қуаты, КВа | 3 |
| Номиналды қуаты, кВТ | 2.7 |
| Кірудегі фазалар | 1 |
| Шығудағы фазалар | 1 |
| Номиналды кіріс кернеуі | 220 / 230 / 240 Жылы |
| Кіріс жиілігі | 50 немесе 60 Гц (автоматты таңдау) |
| Шығыс қосылымының түрі | 8x IEC 320 C13 (10 A) + 1x IEC 320 C19 (16 A) |
| Өлшемі (Ш х Г х В), мм |
450x380x87 |
НЕГІЗГІ АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Тіректік жүйелердің ықшамдылығы және толық қорғанысы
- Сүзілген, тұрақтандырылған және тұрақты(үздіксіз) кернеу: атмосфералық кедергілерді басуға арналған сүзгілері бар НАҚТЫ уақыттағы қос түрлендіру технологиясы (VFI IEC 62040-3 стандартына сәйкес).;
- Жоғары шамадан тыс жүктеме сыйымдылығы (150% дейін)
- Электр желісін қалпына келтіру кезінде бағдарламаланатын автоматты қайта іске қосу;
- Батареядан іске қосу (суық іске қосу);
- Қуат коэффициентін түзету (1-ге жақын UPS кіріс қуат коэффициенті);
- Рұқсат етілген кіріс кернеуінің кең диапазоны (140 В-тан 276 В-қа дейін) батареяға ауыспай;
- Автономия мерзімі бірнеше сағатқа дейін ұзартылуы мүмкін;
- UPS Tools конфигурациялау бағдарламалық құралының көмегімен толығымен теңшеуге болады;
- Сенімділігі жоғары батареялар (батареяны автоматты және қолмен сынау);
- ҮҚК сенімділігінің жоғары деңгейі (толық микропроцессорлық басқару);
- Желіге төмен әсер ету (синусоидалы тұтыну).
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Riello |
| Өндіруші ел | Италия |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды қуат | 2.7 Вт |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Фазалар саны | 1 |
| Максималды жұмыс кернеуі | 240 Жылы |
| Ең аз жұмыс кернеуі | 220 Жылы |
| Кіріс қосылымының түрі | 1x IEC 320 C20 (16 A) |
| Шығыс қосылымының түрі | 8x IEC 320 C13 (10 A) + 1x IEC 320 C19 (16 A) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



