ҮҚК Riello Vision Dual VSD 2200 ER
Сызғыш Riello Vision Dual жетілдірілген байланыс және қосылым мүмкіндіктері бар электрмен жабдықтау жүйесінің жоғары қорғанысы мен әмбебаптығын қажет ететін қондырғылар үшін тамаша шешім болып табылады.
Vision Dual — перифериялық желілік құрылғыларды, кәдімгі немесе тірек серверлерін, сондай-ақ желілік резервтік жүйелерді қорғауға арналған тамаша шешім. Vision Dual практикалық заманауи дизайнға ие және дәстүрлі ON LINE типті UPS-ке қарағанда бірнеше артықшылықтарға ие. Олардың барлығын зерттеушілер мен әзірлеушілер тобы әзірлеген Riello UPS.
UPS 98% тиімділік деңгейін қамтамасыз етеді, сондықтан энергия тұтынуды азайтады. Оның шығыс қуат коэффициенті 0,9% құрайды
Негізгі сипаттамалары
| Номиналды қуаты, КВа | 2.2 |
| Номиналды қуаты, кВТ | 1.76 |
| Кірудегі фазалар | 1 |
| Шығудағы фазалар | 1 |
| Номиналды кіріс кернеуі | 220 / 230 / 240 Жылы |
| Кіріс жиілігі | 50 немесе 60 Гц (автоматты таңдау) |
| Шығыс қосылымының түрі | 8x IEC 320 C13 (10 A) + 1x IEC 320 C19 (16 A) |
| Өлшемі (Ш х Г х В), мм |
2U(87)x19"(450)x625 |
ЖАН-ЖАҚТЫЛЫҚ
- Vision Dual құрылғысын еденге немесе 19 дюймдік тіректерге орнатуға болады. Дисплей панелін қажетті орнату түріне сәйкес оңай алып тастауға және бұруға болады.
- Vision Dual апаттық жағдайларда қуатты қашықтан өшіруге мүмкіндік беретін апаттық өшіру (EPO) контактісімен жабдықталған.
- Желілік қуат болмаған кезде UPS қосуға мүмкіндік беретін суық іске қосу мүмкіндігі.
- Vision Dual үлгілерінде UPS күйі, жүктеме және батарея өнімділігі туралы ақпаратты көрсететін жарықтандырылған СКД дисплейі бар.
КОММУНИКАЦИЯНЫҢ КЕҢ МҮМКІНДІКТЕРІ
- Барлық операциялық жүйелер мен желілік орталар үшін кеңейтілген көп платформалы қосылым: Windows 11, 10, 8, 7, Hyper-V, 2019, 2016, 2012 операциялық жүйелеріне және алдыңғы нұсқаларына арналған SNMP агенті бар PowerShield3 бақылау және өшіру бағдарламалық құралы, Mac OS X, Linux, VmWare ESXi, Citrix XenServer және басқа Unix операциялық жүйелері;
- USB немесе RS232 сериялық порт интерфейсі (таңдау бойынша);
- SNMP агентінің интерфейс карталарына арналған кеңейту ұясы;
- Күй, өлшемдер, дабылдар және кіріс, шығыс және батарея параметрлері СКД экранында қолжетімді.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Riello |
| Өндіруші ел | Италия |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды қуат | 1.76 Вт |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Фазалар саны | 1 |
| Максималды жұмыс кернеуі | 240 Жылы |
| Ең аз жұмыс кернеуі | 220 Жылы |
| Кіріс қосылымының түрі | 1x IEC 320 C20 (16 A) |
| Шығыс қосылымының түрі | 8x IEC 320 C13 (10 A) + 1x IEC 320 C19 (16 A) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



