ҮҚК Riello Vision Rack VSR 1100
Vision желісі өзінің кеңейтілген байланыс және қосылу мүмкіндіктерімен электрмен жабдықтау жүйесінде жоғары қорғаныс пен әмбебаптылықты қажет ететін қондырғылар үшін тамаша шешім болып табылады. UPS Riello Vision перифериялық желілік құрылғыларды, серверлерді және желілік резервтік жүйелерді, соның ішінде трансформаторлық қуат көздерін қоса алғанда, жоғары қорғанысты қамтамасыз етеді.
Негізгі сипаттамалары
| Номиналды қуаты, КВа | 1.1 |
| Номиналды қуаты, кВТ | 0.88 |
| Кірудегі фазалар | 1 |
| Шығудағы фазалар | 1 |
| Номиналды кіріс кернеуі | 220 / 230 / 240 Жылы |
| Кіріс жиілігі | 50 немесе 60 Гц (автоматты таңдау) |
| Шығыс қосылымының түрі | 4x IEC 320 C13 (10 A) |
| Өлшемі (Ш х Г х В), мм |
1Ux19"x420 |
НЕГІЗГІ ФУНКЦИЯЛАР
- EnergyShare розеткасы;
- Желілік қуат болмаған кезде ИБП қосу мүмкіндігі (суық іске қосу);
- Батареяларды пайдаланушы жабдықты өшірмей және жүктемені өшірмей ауыстырады (ыстық ауыстыру);
- PowerShield3 бақылау және өшіру бағдарламалық құралының арқасында компьютердің максималды сенімділігі мен қорғанысы;
- UPS Tools конфигурациялау бағдарламалық құралының көмегімен толығымен теңшеуге болады;
- Сенімділігі жоғары аккумуляторлар (аккумуляторларды автоматты және қолмен сынау);
- Кіріктірілген қысқа тұйықталудан қорғау;
- Автоматты түрде қайта іске қосу (желілік қуат қалпына келтірілгенде, батареялар таусылғаннан кейін).
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Riello |
| Өндіруші ел | Италия |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды қуат | 0.88 Вт |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Фазалар саны | 1 |
| Максималды жұмыс кернеуі | 240 Жылы |
| Ең аз жұмыс кернеуі | 220 Жылы |
| Кіріс қосылымының түрі | 1x IEC 320 C14 (10 A) |
| Шығыс қосылымының түрі | 4x IEC 320 C13 (10 A) |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



