MTK-FH сериялы желдеткіші бар қыздырғыштар автоматика шкафтарында, вендингтік жабдықтарда және төлем терминалдарында тиімді микроклиматты қолдау үшін пайдаланылады. Кіріктірілген желдеткіш шкафтың ішінде қыздырылған ауаны біркелкі таратуды қамтамасыз етеді.
Желдеткіші бар жылытқыштар MTK-CT1 (NC түйісу) немесе MTK-CT2 (NO+NC түйісу) термостаттарымен бірлесе қолданыста.
Негізгі ерекшеліктері
- Шағын өлшемдер.
- Желдеткіш шуының деңгейі төмен.
- Қорғаныс пластикалық корпус.
- DIN-рейканы монтаждау.
Модификациялары
| Артикул | Қыздыру қуаты | Жұмыс кернеуі | Макс. іске қосу тогы |
| MTK-FH250 | 250 Вт | AC 230 В, 50/60 Гц | 9 А |
| MTK-FH400 | 400 Вт | AC 230 В, 50/60 Гц | 15 А |
Техникалық сипаттамалары
| Параметрі | Маңызы |
| Қыздыру элементі | Позистор (PTC) – температураны шектейтін өздігінен реттелетін |
| Осьтік желдеткіш өнімділігі | 45 м3/сағ (AC 230 В), +40 °C кезінде 40 000 сағат қызмет мерзімі |
| Қосу | 2-полюсті қысқыш макс. 2,5 мм2, бұрау сәтінің макс. 0,8 Нм |
| Корпус | Пластик (Поликарбонат) |
| Бекіту | 35 мм DIN-рейкке бекітпе |
| Монтаждық жағдайы | Ауаның тік ауа ағыны (бағыт жоғары) |
| Жұмыс температурасы | -45...+70 °C |
| Ылғалдығы | 90 % (конденсат білімінсіз) |
| Дәрежесі | IP20 |
Қосу схемасы
Габариттік өлшемдері
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | ОВЕН |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 57 866 ₸





